Wyszukiwarka


 
Linki


 

/Oferta/TELC

TELC

telcOd 2003 roku O.K. Centrum Języków Obcych posiada akredytację do przeprowadzania międzynarodowego egzaminu certyfikacyjnego Rady Europy TELC.

TELC - The European Language Certificates jest systemem egzaminów stworzonych w oparciu o program ramowy Common European Framework of Reference Rady Europy.

Egzaminy TELC są uznawane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej, m.in. przez izby handlowe, instytucje rządowe, uniwersytety, przedsiębiorstwa miedzynarodowe.

TELC został opracowany i jest administrowany przez WBT (Weiterbildungs-Testsysteme) z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, będącą członkiem Stowarzyszenia Europejskich Organizacji nadających certyfikaty językowe uznawane na arenie międzynarodowej. Wszystkie egzaminy TELC są sprawdzane i oceniane we Frankfurcie.

O.K. Centrum Języków Obcych zatrudnia własnych egzaminatorów, którzy uzyskali specjalne uprawnienia do ich przeprowadzania. Egzaminują oni zarówno w dniu wyznaczonym przez klienta, jak i w miejscu dla niego najbardziej dogodnym, np. w siedzibie firmy.

CZYM SĄ EGZAMINY TELC:

TELC The European Language Certificates to system egzaminów stworzonych w oparciu o program ramowy: Common European Framework of Reference Rady Europy. Zaletą tego systemu jest porównywalność egzaminów TELC. Oznacza to, że egzamin zdany np. z języka niemieckiego na poziomie B1 (średnio zawansowany niższy) odpowiada pod względem trudności egzaminowi z języka angielski...

CO DAJĄ EGZAMINY CERTYFIKACYJNE TELC?

Egzamin TELC na poziomie B1 i powyżej otwiera drogę do ubiegania się o pracę w strukturach unijnych w Polsce i za granicą ZA GRANICĄ: Egzaminy TELC są uznawane przez wszystkie kraje Unii Europejskiej. Np.: w Niemczech certyfikaty z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego i niemieckiego uznawane są jako egzaminy wstępne lub końcowe w kolegiach i uniwersyte...

JAK ZDAć EGZAMIN?

O.K. CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH w kontekście egzaminów TELC O.K. Centrum Języków Obcych na mocy porozumienia z polską instytucją partnerską WBT - WSIiZ z dnia 03.03.2003 ma uprawnienia do przygotowywania słuchaczy i przeprowadzania egzaminów TELC we wszystkich swoich oddziałach. O.K. Centrum Języków Obcych posiada własnych przeszkolonych lice...